Pradžia
lt
en

Teritorijų planavimo komisija

Pirmininkas - Arūnas Lukoševičius, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausiasis specialistas savivaldybės-vyriausiasis architektas.

Komisijos sekretorė - Vilma Mikulskienė, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė.  

Nariai:

1. Aplinkos apsaugos agentūros Taršos prevencijos departamento Projektų vertinimo skyriaus, konkrečiai komisijai gali būti bet kuris įgaliotas asmuo;

2. Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos, konkrečiai komisijai gali būti kviečiamas atitinkamos saugomos teritorijos direkcijos įgaliotas asmuo;

3. Romualdas Bagdonas, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus Veiklos organizavimo ir prevencijos grupės vyresnysis specialistas;

4. Rimvydas Dūdonis, UAB „Kazlų Rūdos Šilumos tinklai“ gamybos vadovas;

5. Martynas Gedaminskas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Techninės plėtros departamento direktorius;

6. Alfonsas Girtas, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas (nebuvimo darbe laikotarpiu dėl laikinojo nedarbingumo, atostogų ar kitais atvejais – Vitas Iškauskas, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas);

7. Valerijus Makarovas, AB „LITGRID“ projektų vadovas (nebuvimo darbe laikotarpiu dėl laikinojo nedarbingumo, atostogų ar kitais atvejais – Neringa Ginaitė AB „LITGRID“ projektų vadovė);

8. Dalia Križinauskienė, Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos direktorė (nebuvimo darbe laikotarpiu dėl laikinojo nedarbingumo, atostogų ar kitais atvejais – Ingrida Ignatavičienė  Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos vyriausioji specialistė);

9. Nijolė Kryžanauskienė, Kultūros paveldo departamento Marijampolės skyriaus vyriausioji specialistė (nebuvimo darbe laikotarpiu dėl laikinojo nedarbingumo, atostogų ar kitais atvejais – Linas Šapalas Kultūros paveldo departamento Marijampolės skyriaus vyriausiasis specialistas, Violeta Kasperavičiūtė Kultūros paveldo departamento Marijampolės skyriaus vedėja);

10. Donatas Munščinskas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Transporto infrastruktūros planavimo skyriaus grupės vadovas (nebuvimo darbe laikotarpiu dėl laikinojo nedarbingumo, atostogų ar kitais atvejais – Tadas Urbanavičius Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Transporto infrastruktūros planavimo skyriaus projekto inžinierius;

11. Rolandas Litvaitis, AB „Telia Lietuva“ inžinierius;

12. Asta Šiaučiūnienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie sveikatos apsaugos ministerijos Marijampolės departamento direktorė (nebuvimo darbe laikotarpiu dėl laikinojo nedarbingumo, atostogų ar kitais atvejais – Aušra Skripkaitienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Visuomenės sveikatos saugos skyriaus vedėja);

13. Jurgita Šmulkštytė, Nacionalinės žemės tarnybos Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Kalvarijos skyriaus patarėja;

14. Rūta Varnagirienė, Valstybės įmonės Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninio padalinio vadovė;

15. Linas Zinevičius, akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ inžinierius (nebuvimo darbe laikotarpiu dėl laikinojo nedarbingumo, atostogų ar kitais atvejais – Ričardas Gudėnas, inžinierius);

16. Laimutė Slavėnienė, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus vyriausioji specialistė.