Pradžia
lt
en

Ūkio, turto, žemės ūkio ir teisėsaugos reikalų komiteto posėdis

2020-06-26 Kazlų Rūda 16:00
 1. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos struktūros. Pranešėja Edita Lukoševičienė, Savivaldybės administracijos direktorė. (TSP-163)
 2. Dėl savivaldybės būsto pardavimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė. (TSP-146)
 3. Dėl savivaldybės būsto pardavimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė. (TSP-147)
 4. Dėl savivaldybės būsto pardavimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė. (TSP-148)
 5. Dėl savivaldybės būsto pardavimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė. (TSP-149)
 6. Dėl turto perdavimo patikėjimo teise Kazlų Rūdos savivaldybės priešgaisrinei tarnybai. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė. (TSP-150)
 7. Dėl turto perdavimo patikėjimo teise UAB „Kazlų Rūdos komunalininkas“. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė. (TSP-157)
 8. Dėl saulės fotovoltinių elektrinių įrengimo projektų įgyvendinimo. Pranešėja Rasa Avietynienė, Ekonominės plėtros skyriaus vedėja.(TSP-166)
 9. Dėl pritarimo projektui „Kazlų Rūdos savivaldybės gatvių apšvietimo modernizavimas“. Pranešėja Rasa Avietynienė, Ekonominės plėtros skyriaus vedėja. (TSP-151)
 10. Dėl pritarimo projekto įgyvendinimui ir UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ investicijų plano papildymo. Pranešėjas Raimondas Ragauskas, UAB ,,Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ direktorius. (TSP-161)
 11. Dėl pritarimo UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ ir UAB „Kazlų Rūdos komunalininkas“ reorganizavimo sąlygų projektui. Pranešėjas Rokas Liaudinskas, Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vyriausiasis specialistas. (TSP-165)
 12. Kiti klausimai