Pradžia
lt
en

Ūkio, turto, žemės ūkio ir teisėsaugos reikalų komiteto posėdis

2020-10-23 Kazlų Rūda 15:00

Ūkio, turto, žemės ūkio ir teisėsaugos reikalų komiteto posėdžio, įvyksiančio 2020-10-23 (penktadienį) 15:00 val., darbotvarkė:

1. Dėl nenaudojamo, apleisto nekilnojamojo turto sąrašo tvirtinimo. Pranešėja Vaida Makaveckienė, Finansų skyriaus vedėja. (TSP-244)

2. Dėl nekilnojamojo turto pripažinimo nereikalingu ir jo perdavimo valstybės nuosavybėn. Pranešėjas Arūnas Žemaitis, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vedėjas. (TSP-255)

3. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020-09-08 sprendimo Nr. TS-226 1 punkto pakeitimo. Pranešėjas Arūnas Žemaitis, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vedėjas. (TSP-258)

4. Dėl turto perdavimo panaudos pagrindais Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centrui. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. (TSP-250)

5. Dėl turto perdavimo panaudos pagrindais Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklai. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. (TSP-254)

6. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020-06-29 sprendimo Nr. TS-143 pakeitimo. Pranešėjas Raimondas Ragauskas, UAB ,,Kazlų Rūdos komunalininkas“ laikinai einantis pareigas direktorius. (TSP-257)

7. Dėl UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ ir UAB „Kazlų Rūdos komunalininkas“ reorganizavimo sąlygų ir UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ naujos įstatų redakcijos patvirtinimo. Pranešėjas Raimondas Ragauskas UAB ,,Kazlų Rūdos šilumos tinklai" direktorius. (TSP-256)

8. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Kazlų Rūdos komunalininkas“ atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugų kainų nustatymo. Pranešėjas Raimondas Ragauskas, UAB ,,Kazlų Rūdos komunalininkas“ laikinai einantis pareigas direktorius. (TSP-261)

Bendrojo pobūdžio reikalų aptarimas, informacija.