Pradžia
lt
en

Miesto šventės metu bus ribojamas eismas gatvėse

Miesto šventės metu bus ribojamas eismas gatvėse

Jau šį savaitgalį Kazlų Rūda švęs miesto šventę, skirtą savivaldybės įkūrimo 20-mečiui paminėti. Šventėje nekantriai laukiame Jūsų ir tikimės atvykstančio gausaus būrio svečių.
Iš anksto atsiprašome už nepatogumus, kuomet bus ribojamas eismas Atgimimo, V. Kudirkos ir Vytauto gatvėse, o šventės žiūrovai ir svečiai vienam vakarui įsikurs aplinkinėse mūsų miesto centro ir senamiesčio gatvėse. Šių priemonių reikia tam, kad būtų galima saugiai ir patogiai švęsti Kazlų Rūdos šventę.


Numatomi eismo apribojimai


Nuo penktadienio (rugsėjo 11 d.) 11.00 val. iki sekmadienio (rugsėjo 13 d.) 14.00 dalinai bus ribojamas eismas Vytauto g.

Nuo šeštadienio (rugsėjo 12 d.) 6.00 iki sekmadienio (rugsėjo 13 d.) 08.00 val. bus ribojamas eismas Vytauto g. atkarpoje nuo V. Borisevičiaus g. iki Vilniaus g.

Nuo šeštadienio (rugsėjo 12 d.) 7.00 iki sekmadienio (rugsėjo 13 d.) 08.00 val. bus ribojamas eismas V. Kudirkos g. (atkarpoje nuo iki Vilniaus g.) ir Atgimimo g.

 

 

PRIMENAME, KAD šventės metu visoje Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijoje kursuos specialus visuomeninis transportas, tad atvykti į šventę ir iš jos grįžti namo bus patogu!

Kviečiame susipažinti su autobusų grafikais ir jų maršrutais.