KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

 

< Skelbimai >
   2019-06-07
Gegužės 31 dieną Kazlų Rūdos savivaldybės administracijoje įvyko pirmasis Turizmo vystymo darbo grupės posėdis

Mero potvarkiu sudarytą darbo grupę sudaro tarybos nariai, administracijos darbuotojai, NVO atstovai ir aktyvūs piliečiai, kurie turi idėjų dėl turizmo plėtros perspektyvų. Darbo grupės vadovė- administracijos direktorė Reda Kneizevičienė.
Mūsų savivaldybė turi daug įdomių turizmo objektų, istorinių vietovių, tik trūksta turizmo maršrutų, kurie apjungtų esančius objektus bei informacijos apie mūsų savivaldybės turizmo objektus. Sūduvos VVG 2014-2015 metais įgyvendino tarptautinį projektą, kurio metu buvo surinkta informacija apie esamus turizmo objektus, krašto amatininkus.
Pirmojo posėdžio metu kiekvienas darbo grupės narys išsakė savo pastebėjimus dėl turizmo paslaugų plėtros. Daugelis akcentavo, kad turime išnaudoti miškus, kurie sudaro net 60 proc. mūsų savivaldybės teritorijos bei juose esančius turizmo objektus. Taip pat labai svarbus objektas plėtojant turizmo paslaugas yra Atgimimo g. 5 pastatas, jo įveiklinimo procesas. Šiuo metu rengiama techninė specifikacija pastato interjero dizaino sukūrimui, o vėliau bus atliekami ir darbai. Jau rudenį šiame pastate turi duris atverti turizmo informacijos centras, kuriame bus amatininkų dirbtuvės, muziejus. Čia bus galimybė įsigyti suvenyrų ir amatininkų darbų.
Darbo grupė nusprendė iki rugpjūčio 1 dienos atnaujinti informaciją apie esamus turizmo objektus mūsų savivaldybėje. Šį darbą atliks Kazlų Rūdos kultūros centras drauge su vietos bendruomenėmis. Liepos mėnesį planuojama surengti apskrito stalo diskusiją ir parengti turizmo vystymo planą bei drauge su Lenkijos partneriais paruošti paraišką Interreg programos projektui.
Po posėdžio darbo grupės nariai aplankė vieną iš pagrindinių mūsų turizmo objektų- generolų vilą ir karinius bunkerius, kurie netolimoje ateityje atvers duris visiems turistams. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti teikiant siūlymus dėl turizmo paslaugų plėtros mūsų savivaldybėje.
Pageidaujančius dalyvauti darbo grupėje kviečiame registruotis arba siųsti pasiūlymus el. pašto adresu reda.kneizeviciene@kazluruda.lt
 


 
 

 


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
 
Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA