KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija

Apklausa
Kaip vertinate naują Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos internetinę svetainę?
Teigiamai
Neigiamai
Balsų: 3481 žmonių

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Naujienos >
   2018-12-06
Aptartos Kazlų Rūdos ir Čangdė savivaldybių tarptautinio bendradarbiavimo galimybės

Šių metų gruodžio 4-ąją dieną Kazlų Rūdą aplankė svečiai iš Kinijos. Čangdė savivaldybės delegacijos atstovai susipažino su mūsų savivaldybe bei domėjosi Kazlų Rūdos ir Čangdė savivaldybių tarptautinio bendradarbiavimo galimybėmis.

Kinijos miestas Čangdė yra įsikūręs pietrytinėje Kinijos dalyje, Hunano provincijoje. Gausi, net 8 asmenų, šio miesto delegacija, vadovaujama savivaldybės mero Cao Lijun, Kazlų Rūdoje viešėjo vieną dieną. Trumpo vizito metu kinai norėjo susipažinti su mūsų savivaldybės vadovais bei kiek įmanoma daugiau sužinoti apie mūsų savivaldybę.

Svečių vizitas prasidėjo oficialiu susitikimu Kazlų Rūdos savivaldybės administracijoje. Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius pristatė susitikime dalyvaujančius savivaldybės atstovus bei trumpai pristatė Kazlų Rūdos savivaldybę.

 

Savivaldybės meras Vytautas Kanevičius padėkojo svečiams už atvykimą bei susidomėjimą Kazlų Rūdos savivaldybe. Meras V. Kanevičius kalbėjo, kad yra malonu, jog svečiai išreiškė norą bendradarbiauti su viena mažesniųjų Lietuvos savivaldybių ir šiandien jie lankosi Kazlų Rūdos savivaldybėje, o ne kažkurioje kitoje Lietuvos savivaldybėje.

Čangdė savivaldybės meras C. Lijun palankiai įvertino mūsų savivaldybę bei patvirtino kad Čangdė savivaldybė ieško tarptautinio partnerio Lietuvoje.

Vėliau, dalykinio pokalbio metu, buvo kalbama apie sritis, kuriose Kinijos ir Lietuvos savivaldybės galėtų bendradarbiauti ateityje.

Po oficialaus savivaldybių vadovų susitikimo, svečiai aplankė kai kurias, sėkmingai verslą mūsų savivaldybės teritorijoje plėtojančias įmones: UAB „Jūrės medis“, Ginto Mocevičiaus firmą „Ginalas“ bei UAB „Baltic Sticks“.
Besibaigiant vizitui Kazlų Rūdoje, Čangdė savivaldybės delegacijos nariai buvo supažindinti su lietuvių liaudies kultūra ir folkloru.

Atsisveikindamas Čangdė savivaldybės meras Cao Lijun, padėkojo už priėmimą, puikų vizito organizavimą bei pakvietė Kazlų Rūdos savivaldybės merą V. Kanevičių kitų metų pradžioje apsilankyti Čangdė savivaldybėje, Kinijoje.

 

Parengė
Milda Paškauskienė
Mero patarėja


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla
Vytautas Kanevičius Kazlų Rūdos savivaldybės meras
 

Vytautas Kanevičius
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA