KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija

Apklausa
Kaip vertinate naują Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos internetinę svetainę?
Teigiamai
Neigiamai
Balsų: 3337 žmonių

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Naujienos >
   2017-10-06
APTARTAS PASIRUOŠIMO ŠALTAJAM METŲ SEZONUI KLAUSIMAS

Spalio 5 d. vyko Kazlų Rūdos savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos (toliau ─ ESK) posėdis, į kurį buvo pakviesti savivaldybės seniūnijų seniūnai, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė-savivaldybės gydytoja, Ūkio skyriaus vedėjas, Žemės ūkio skyriaus vedėja ir šio skyriaus vyriausioji specialistė melioracijai. ESK nariai aptarė Kazlų Rūdos savivaldybės pasiruošimo šaltajam metų laikotarpiui klausimą.


Ūkio skyriaus vedėjas Arūnas Žemaitis informavo, kad artimiausiu laiku bus organizuojamas kelių priežiūros žiemos sezonu paslaugos pirkimas. Taip pat pranešė, kad iki šildymo sezono pradžios Kazlų Rūdos savivaldybei nuosavybės teise priklausančių gyvenamųjų patalpų naudojimo priežiūros komisija patikrino dalį gyvenamųjų patalpų, kuriuose įrengti vietinio šildymo įrenginiai ir pateikė gyventojams pastabas susitvarkyti krosnis, išvalyti dūmtraukius, pritvirtinti elektros laidus ir pažymėjo, kad per artimiausias dvi savaites bus patikrinti likusieji būstai. Kaip ir kiekvienais metais seniūnams yra pavesta bendradarbiauti su įmonių, kurios prižiūri kelius žiemą, atsakingais darbuotojais ir informuoti apie susidariusią pavojingą situaciją keliuose, kad būtų kuo greičiau nuvalyti ir pabarstyti keliai. Vaida Sendžikienė, Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė-savivaldybės gydytoja kalbėjo apie tai, kad šiuo metu padidėjęs sergamumas ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis ir šis skaičius yra didžiausias apskrityje, tačiau susirgimo gripu savivaldybėje neužregistruota. Kazlų Rūdos policijos komisariato atstovė Ingrida Mažrimienė kalbėjo apie šventinių atributų - fejerverkų keliamą pavojų ir informavo, kad policijos pareigūnai kaip ir kiekvienais metais tikrins prekybininkus, kurie privalo laikytis nustatytų reikalavimų. Virginija Ambrasienė pristatė šaltuoju metų laikotarpiu numatytas vykdyti gyventojų civilinės saugos švietimo priemones. Erika Motiejauskienė, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja informavo apie tai, kad š.m. spalio 2 d. vykusiame Lietuvos Respublikos vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdyje buvo svarstyta situacija dėl meteorologinių reiškinių padarytos žalos žemės ūkio sektoriui. Šio posėdžio vienas iš nutarimų - pritarti siūlymui Lietuvos Respublikos Vyriausybei skelbti valstybės lygio ekstremaliąją situaciją. Lina Juškevičienė, Žemės ūkio skyriaus vedėja pabrėžė, kad savivaldybės ūkininkai nepateikė informacijos apie patirtus nuostolius ir pažymėjo, kad nors orai nebuvo palankūs derliaus nuėmimui, tačiau situacija žemės ūkyje nėra labai bloga.

 

 

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos informacija

 


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla
Vytautas Kanevičius Kazlų Rūdos savivaldybės meras
 

Vytautas Kanevičius
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 

 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA