KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Naujienos >
   2019-09-30
Šiaulių rajono savivaldybės atstovai sėmėsi patirties Kazlų Rūdos krašte

 
Rugsėjo 19 dieną Kazlų Rūdos savivaldybėje lankėsi Šiaulių rajono delegacija, kurią sudarė bendruomenių pirmininkai, seniūnaičiai, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai ir administracijos darbuotojai. Savivaldybės administracijoje vyko susitikimas su mero pavaduotoju Mariumi Žitkumi ir administracijos direktore Reda Kneizevičiene, Socialinės paramos ir metrikacijos skyriaus vedėja Judita Simonavičiene bei Tarpinstitucinio bendradarbiavimo vyriausiąja specialiste Loreta Urbštiene. Susitikimo metu Kazlų Rūdos savivaldybės atstovai pristatė savo veiklas, dalinosi bendradarbiavimo su vietos bendruomenėmis ir seniūnaičiais patirtimi. Svečiai domėjosi savivaldybės praktika perduodant socialines paslaugas NVO sektoriui, remiant bendruomenių projektinę veiklą bei skatinant verslumo inciatyvas.
Po pietų svečiai lankėsi Višakio Rūdoje, Būdoje ir dalyvavo įvairiose edukacijose. Višakio Rūdoje darė atvirutes iš miško žolynų, o Būdoje mokėsi senųjų Suvalkijos amatų, mokėsi liaudiškų šokių bei buvo vaišinami vietiniais kulinariniais patiekalais.
„Džiugu, kad kitų regionų vietos savivaldos ir NVO atstovai domisi savivaldybėje vykdoma veikla ir atvyksta aplankyti Kazlų Rūdos savivaldybę. Malonu dalintis patirtimi kaip kitame Lietuvos krašte vykdoma veikla, juk tobulėjimui ribų nėra. Svečių vizitas ir mums duota stimulą organizuoti panašias išvykas su mūsų NVO atstovais. Drauge keliaujant neformalioje aplinkoje galima generuoti dar daugiau įvairių iniciatyvų ir siekti glaudesnio bendradarbiavimo", - sakė administracijos direktorė R. Kneizevičienė.
 

 
  
 Nuotraukos Reginos Nausėdaitės Rupšienės
 
 
 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA