KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija

Apklausa
Kaip vertinate naują Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos internetinę svetainę?
Teigiamai
Neigiamai
Balsų: 3342 žmonių

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Naujienos >
   2017-08-02
Kazlų Rūdoje apsilankė Vyriausybės vadovas S. Skvernelis

Liepos 28 dieną Kazlų Rūdoje viešėjo Ministras Pirmininkas S. Skvernelis. Vyriausybės vadovas susitiko ir bendravo su Kazlų Rūdos miškininkų bendruomene bei apsilankė medienos apdirbimo įmonėje UAB „Jūrės medis“.


Pirmiausia Vyriausybės vadovas S. Skvernelis apsilankė VĮ Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija. Kazlų Rūdos urėdijoje Ministras Pirmininkas susitiko su gausiai susirinkusiaisiais miškininkais bei diskutavo urėdijų pertvarkos klausimais. Miškininkus neramino tai, kaip vykdant urėdijų reformą, bus sprendžiami daugelis klausimų. Jie domėjosi, kokiais kriterijais vadovaujantis, bus stambinamos urėdijos ir paverčiamos filialais regionuose bei kaip vykdoma miškų pertvarka įtakos kiekvieną miškų urėdijoje dirbantį žmogų. Savo nuomonę šiais klausimais išsakė ir diskusijoje dalyvavęs Kazlų Rūdos savivaldybės meras V. Kanevičius. Kalbėdamas meras atkreipė dėmesį į tai, kad jo nuomone, būtų tikslinga tokį filialą įsteigti Kazlų Rūdoje. Mero V. Kanevičiaus manymu, Kazlų Rūda yra viena miškingiausių savivaldybių Lietuvoje, be to, čia yra sukurta gera ūkinė, techninė bazė, dirba gausus būrys specialistų. Susitikime dalyvavęs Seimo narys dr. K. Mažeika taip pat pritarė mero išsakytoms mintims. Diskusijoje urėdijų pertvarkos klausimais taip pat dalyvavo ir Aplinkos viceministras M. Norbutas bei Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų departamento Miškų ūkio plėtros skyriaus vedėjas N. Kupstaitis.

 
 

Po šio susitikimo Vyriausybės vadovas S. Skvernelis vyko į UAB „Jūrės medis“. Ši įmonė yra viena didžiausių klijuotos medienos konstrukcijų gamintojų Pabaltijo šalyse bei sėkmingai dirbanti Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijoje. Dalykinio pokalbio metu, kuriame dalyvavo minėtos įmonės valdybos pirmininkas O. Jankauskas, Savivaldybės vadovai bei kiti asmenys buvo kalbama apie verslo aplinkos veiksnių įtaką įmonių veiklos rezultatams, diskutuojama apie savivaldos ir verslininkų sėkmingo bendradarbiavimo galimybes. Kazlų Rūdos savivaldybės mero nuomone, bloga kelio Kazlų Rūda - Višakio Rūda būklė, greta kurio yra įsikūrusios įvairios įmonės, o tame tarpe ir UAB „Jūrės medis“, apsunkina įmonių veiklą, dėl to dažnai ne tik verslininkai, bet ir visi savivaldybės gyventojai, patiria tam tikrus nepatogumus. Mero V. Kanevičiaus manymu, šį kelią būtina remontuoti, nes šiuo metu kelias yra siauras, vingiuotas ir duobėtas. Savivaldybės vadovo mintims pritarė ir UAB „Jūrės medis“ valdybos pirmininkas O. Jankauskas.
Baigdamas viešnagę Kazlų Rūdoje Vyriausybės vadovas S. Skvernelis pažadėjo artimiausiu metu atkreipti dėmesį į kelio Kazlų Rūda-Višakio Rūda problemą.

 

Parengė
Milda Paškauskienė
Mero patarėja

 


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla
Vytautas Kanevičius Kazlų Rūdos savivaldybės meras
 

Vytautas Kanevičius
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 

 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA