KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Naujienos >
   2019-05-13
Žemės ūkio ministro vizitas

 

 


Penktadienį, gegužės 10 dieną, Kazlų Rūdoje lankėsi LR Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys. Ministro vizitas prasidėjo susitikimu su Kazlų Rūdos savivaldybės meru Mantu Varaška.  Diskusijoje, apie Žemės ūkio aktualijas Kazlų Rūdoje, dalyvavo mero pavaduotojas Marius Žitkus, administracijos direktorė Reda Kneizevičienė, savivaldybės žemės ūkio skyriaus vedėja Lina Juškevičienė.  Buvo aptartos kraštui būdingos problemos, paramos galimybės, diskutuota žemės mokesčių dydžio, melioracijos klausimais.

Po susitikimo su savivaldybės atstovais ministras G. Surplys susitiko su Kazlų Rūdos žemdirbiais. Jiems pristatė parengtą Lietuvos kaimo ir žemės ūkio plėtros „Baltąją knygą“, kurioje aprašyti Nacionalinės politikos iššūkiai, uždaviniai ir veiksmai iki 2030 m. Pristatytos kaimo plėtros ir nacionalinės paramos priemonės. Aptarta melioracijos atnaujinimo strategija (per 15 metų planuojama atnaujinti visus Lietuvos melioracijos statinius). Ministras paragino teikti paraiškas pagal priemonę „Parama žemės ūkio vandentvarkai“, informavo apie numatomas lėšas Marijampolės regionui, kurios bus skirtos perdirbimo įmonių (gamyklų) steigimui. Ragino žemdirbius, nukentėjusius nuo šalnų, kreiptis į savivaldybės žemės ūkio skyrių ir užfiksuoti padarytą žalą. Ministras atsakė  savivaldybės ūkininkams į jiems aktualius klausimus bei skyrė laiko užduoti klausimus asmeniškai. Į specialistų ir žemdirbių klausimus atsakinėjo kartu su ministru atvykę specialistai.

 


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA