KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Naujienos >
   2019-05-31
INFORMACIJA APIE DARBĄ SAVIVALDYBĖS VIEŠAJAME SEKTORIUJE TAPS ATVIRA

Gegužės 30 d. Kazlų Rūdos savivaldybės Tarybos posėdyje priimtas esminis sprendimas viešinti visas aktyvuojamas darbo vietas savivaldybės viešame sektoriuje. Savivaldybei pavaldūs darbdaviai pageidaudami įveiklinti neužimtą darbo vietą, privalės apie tai paskelbti. Susidomėję darbu asmenys turės dvi savaites laiko kreiptis į darbdavį su prašymu pretenduoti į darbo vietą.
Tarybos priimta tvarka numato ir asmenų teisę registruotis gauti darbo skelbimo pasiūlymus. Tokie laiškai jų paštus pasieks kas savaitę, drauge su skelbimų atnaujinimais savivaldybės puslapio www.kazluruda.lt skiltyje "Dirbk Kazlų Rūdai" bei savivaldybės Facebook paskyroje. Darbdaviai turės svarstyti visus gautus kandidatų pasiūlymus ir priimti motyvuotus įdarbinimo sprendimus.
Pasak Kazlų Rūdos savivaldybės mero M. Varaškos, priimtas sprendimas panaikina bet kokias politikų ar vadovų galimybes nuslėpti įdarbinimo galimybes viešajame sektoriuje ir proteguoti draugus ar artimuosius. "Nuo birželio 1 d. Kazlų Rūdos savivaldybėje konstitucinė asmens teisė į darbą ir asmenų lygybė prieš įstatymą ir valdžios įstaigas taps dar labiau paisomos" - teigia meras.
Kazlų Rūdos politikų parengtas Tarybos sprendimas šią savaitę pristatytas Vyriausybės kanceliarijos surengtuose Atviro viešojo valdyme seminare Vilniuje, kur sulaukė kitų šalies savivaldybių atstovų susidomėjimo. „Sulaukėme keleto savivaldybių vadovų skambučių su prašymu pasidalinti šiuo tvarkos aprašu, kolegos norėjo sužinoti apie tai, kaip bus užtikrintas šio sprendimo įgyvendinimas ir kokie mūsų lūkesčiai. Atsiveriame ir skaidriname procesus, sprendimus priimame atsižvelgdami į gyventojų ir svarbiausių socialinių partnerių - nevyriausybinių organizacijų bei verslo bendruomenės lūkesčius" - teigė sprendimo projektą Vilniuje pristatęs mero pavaduotojas Marius Žitkus.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA