KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Skelbimai >
   2019-06-12
Birželio 11 sukviestas Kazlų Rūdos savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis

 
Birželio 11 sukviestas Kazlų Rūdos savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriam vadovavo Reda Kneizevičienė, Administracijos direktorė. Komisijos posėdyje taip pat dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės mero pavaduotojas Marius Žitkus, Administracijos darbuotojai, Kazlų Rūdos sporto centro atstovė ir Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centro direktorė.
Posėdyje apsvarstyta susidariusi padėtis dėl pastaruoju metu įsivyravusios kaitros bei priimti nutarimai: įpareigoti Švietimo įstaigų vadovus užtikrinti ugdymo patalpų atitikimą Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2011 m. rugpjūčio 10 d. įsakymu Nr. V-773 patvirtintų Lietuvos higienos normų HN 21:2017 reikalavimus („Mokykla, vykdanti bendrojo ugdymo programas. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai" nurodyti Higienos normų reikalavimai mokyklos mikroklimatui: šiltuoju metų laikotarpiu mokymo klasėse, mokymo kabinetuose oro temperatūra turi būti ne aukštesnė negu 28°C. Mokymo patalpose, kaip ir numato Higienos norma, kabinetuose turi būti užtikrinta natūralaus vėdinimo per atidaromus langus galimybė), o pastebėjus patalpų neatitikimą Higienos normų reikalavimams nutraukti ugdymo procesą; raštu informuoti ugdymo įstaigas, kad atsižvelgiant į karštus orus, būtina atkreipti mokinių ir jų tėvų dėmesį į tinkamą mokinių aprangą ir informuoti dėl ugdymo proceso koregavimo. Mokyklos, koreguodamos ugdymo procesą, organizuotų mokymąsi vėsesnėse mokyklos patalpose, kuriose oro temperatūra yra žemesnė; pertvarkytų pamokų tvarkaraštį - trumpintų pamokas arba būtų organizuojama tik dalis pamokų iki įšyla oro temperatūra klasėse, o kitą dalį ugdymo proceso organizuotų kitose aplinkose ir kt., taikytų kitus ugdymo proceso koregavimo būdus, o esant situacijai, keliančiai pavojų mokinių sveikatai, leisti mokiniams į mokyklą neatvykti, o šios dienos būtų įskaičiuotos į ugdymo dienų skaičių.
 

 

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA