KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Skelbimai >
   2019-04-02
SVEIKATOS MOKYMAI ĮMONĖJE UAB „VIP“ BAIGĖSI

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija kartu su Marijampolės visuomenės sveikatos biuru šių metų pirmuosius sveikatos mokymus iš projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Marijampolės savivaldybėse" įmonėje UAB „VIP" baigė, bet tai nereiškia, kad jie paskutiniai.
Įmonėje UAB „VIP" 2019 m. kovo 26 d. paskaitą vedė Lietuvos dietologų draugijos prezidentė, medicinos mokslų daktarė, gydytoja dietologė Rūta Petereit „Teoriniai-praktiniai sveikatos mokymai", kurių metu moterys mokinosi skaičiuoti kalorijas, atpažinti etiketėje cukrų kiekį, pieno produktuose baltymų kiekį, kaip taisyklingai vartoti maisto produktus, kaip kalbėti, bendrauti su vaiku, kad paversti nelabai mėgstamų produktus mėgstamais ir kitų daug praktinių užsiėmimų. Po praktinių užsiėmimų moterys skanavo gruzdintų daržovių žirnių miltų tešloje keptas spurgutes „Laddu". 2019 m. kovo 27 d. paskaitą vedė Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė, daugkartinės sportinės gimnastikos čempionė, aerobikos pradininkė, trenerė ir lektorė Joana Bartaškienė „Judėjimas tai gyvenimas - rask laiko sau". Labai nuotaikingai trenerė pravedė įvairias mankštas. Įmonės darbuotojos aktyviai pajudėjo ir gavo daug teigiamų emocijų. Po Joanos Barteškienės paskaitos-užsiėmimų sekė tradicinių indiškų pyragėlių „Samosų" skanavimas. Toliau praktinius užsiėmimus pratęsė sveikatos trenerės Editos Kulikauskienės paskaita „Fizinis aktyvumas darbo vietoje" skirta gerinti laikyseną, koordinaciją ir pusiausvyrą, stiprinti nugaros bei smulkiuosius raumenis, pagerinant darbo kokybę.
Štai keletas įmonės darbuotojų atsiliepimų: „Įstrigo tai, kad aiškiai, paprastai buvo pateikta medžiaga, buvo galima diskutuoti, išsakyti savo nuomonę", „Labiausiai sudomino etikečių skaitymas...", „Buvo prasmingas, gerų emocijų, susimąstymų, diskusijų laikas, taip pat ir geresnis kolegų pažinimas". Už tai, kad dar žingsnį žengėme sveikos gyvensenos link, dėkojame Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai ir Marijampolės visuomenės sveikatos biurui.
Kiti nemokami sveikatos mokymai planuojami 2019 m. rudenį.
 


 
 

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA