KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


< Skelbimai >
   2020-03-24
Informuojame dėl civilinės būklės aktų registravimo organizavimo karantino laikotarpiu

2020 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikoje paskelbimo" 3.2.1 punktu nustatyta, kad valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose darbas organizuojamas ir klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai būtina atitinkamas funkcijas atlikti darbo vietoje. Privaloma užtikrinti būtinųjų neatidėliotinų funkcijų atlikimą.

Atsižvelgdami į tai, taip pat į civilinės būklės aktų registravimo ir su tuo susijusių paslaugų, kurias teikia savivaldybių civilinės metrikacijos įstaigos, specifiką, karantino laikotarpiu Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Personalo administravimo ir civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojos, atliekančios civilinės metrikacijos funkcijas, viešųjų paslaugų teikimą organizuoja nuotoliniu būdu. Informaciją ir konsultacijas gyventojams teikiame el. paštu arba telefonu, o prašymus įregistruoti civilinės būklės aktus, priimame per Metrikacijos paslaugų informacinę sistemą (toliau - MEPIS).

Asmenims pageidaujant, pateikiame civilinės būklės aktų įrašus liudijančius išrašus (jų kopijas) tuo el. pašto adresu, kuris yra nurodytas, užsakant paslaugas per MEPIS. Pasiimti dokumento originalą civilinės metrikacijos įstaigoje interesantai galės pasibaigus karantinui.

Prašymus tuoktis priimame per MEPIS. Analogiško turinio prašymus turi užpildyti abu ketinantys susituokti asmenys. Asmenys, per MEPIS pateikę prašymus registruoti santuoką, į santuokos registravimo ceremoniją turėtų atvykti anksčiau nurodyto ceremonijos laiko tam, kad galėtų įvykti nuodugni santuokos sudarymo sąlygų patikra ir kiti susiję formalumai.

Registruojant santuoką, ribojamas dalyvaujančiųjų santuokos registravimo ceremonijoje asmenų skaičius. Maksimalus skaičius - 5 asmenys, neįskaičiuojant civilinės metrikacijos įstaigos darbuotojo. Kiti asmenys, norintys dalyvauti ceremonijoje ir (ar) pasveikinti atėję svečiai į civilinės metrikacijos įstaigos patalpas nebus įleidžiami.

Ketinantiems tuoktis asmenims, kurie pastaruoju metu atvyko iš užsienio, siūlome pasirinkti vėlesnę santuokos registravimo datą, nes jiems yra privaloma 14 dienų saviizoliacija.

Atsisakoma registruoti santuokas ne civilinės metrikacijos įstaigos patalpose, nes tai gali kelti pavojų darbuotojų sveikatai. Apie tai ketinantys susituokti asmenys bus informuojami kuo anksčiau ir jiems bus pasiūlyta atvykti registruoti santuoką į civilinės metrikacijos įstaigos patalpas.

Prašymai apskaityti užsienyje sudarytus civilinės būklės aktus per MEPIS priimami tik neatidėliotinais atvejais.

Atkreipiame visuomenės dėmesį į tai, kad dėl mirties, santuokos nutraukimo (kai santuoka nutraukta Lietuvoje teismo sprendimu), bažnytinės santuokos įtraukimo į apskaitą asmenims nereikia kreiptis į civilinės metrikacijos įstaigą - šie veiksmai atliekami civilinės metrikacijos įstaigos iniciatyva, gavus šiuos civilinės būklės aktus patvirtinančius dokumentus iš atitinkamų įstaigų.

Raginame visuomenę susilaikyti nuo prašymų, kurie gali būti pateikti pasibaigus karantinui.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Personalo administravimo ir civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojų, atliekančių civilinės metrikacijos funkcijas, kontaktai:

Skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Mickevičienė, tel. +370 343 95 323, mob. tel. +370 614 49 833, el. p.: daiva.mickeviciene@kazluruda.lt

Skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Martinaitienė, tel. +370 343 95 323, mob. tel. +370 616 02 981, el. p.: rasa.martinaitiene@kazluruda.lt


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA