KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

< Naujienos >
   2019-01-15
„Kūdikio lizdas“ – dovana Kazlų Rūdos savivaldybės šeimoms

Kazlų Rūdos savivaldybė „Kūdikio lizdelius" nusprendė dovanoti minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį ir pradžiuginti jais visas 2018 metais kūdikius Kazlų Rūdoje registravusias šeimas. Šią gražią iniciatyvą ketinama pratęsti ir 2019 metais. Sausio 11 - ąją dieną Civilinės metrikacijos skyriuje administracijos direktorius Valdas Kazlas kartu su Civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojomis įteikė kūdikio dėžes - „Kūdikio lizdus" trims Savivaldybės šeimoms, ir pasveikino jas su kūdikio gimimu.
Kūdikio dėžės dugne yra čiužinukas, kurį galima panaudoti kaip vystymo stalelį. „Kūdikio lizde" yra rūbeliai mažyliui, higienos reikmenys, neperšlampanti paklodė su guma, paklodė su gumele, kombinezonas, sauskelnės, vienkartiniai paklotai, drėgnos servetėles, tai būtiniausių reikmenų rinkinys, padėsiantis mažylio tėveliams pirmaisiais kūdikio metais. Taip pat ,,lizdelyje", kuris yra ekologiškas, kūdikis gali miegoti iki tol, kol jį išaugs, o vėliau dėžę galima panaudoti vaiko reikmenims ar kitiems svarbiems daiktams sudėti.
Kazlų Rūdos savivaldybėje per metus gimsta apie 100 vaikų. Per 2018 metus „Kūdikio lizdelis" buvo įteiktas 89 Savivaldybės šeimoms. Dovanos kūdikiams idėja prieš 100 metų atsirado Suomijoje ir dabar populiari Skandinavijos šalyse, visos naujagimių mamos pasveikinamos įteikiant būtiniausius daiktus pirmiesiems kūdikio gyvenimo mėnesiams. Lietuvoje suomišką dovanos modelį taiko tik Kazlų Rūdos ir Kauno rajono savivaldybės.
Svarbu žinoti, kad kraiteliai dovanojami tik naujagimiams, kurių bent vienas iš tėvų yra deklaravęs gyvenamąją vietą Kazlų Rūdos savivaldybėje, ir kai kūdikis registruojamas Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje. Registruoti mažylį ir atsiimti kraitelį reikia Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje.

 


 
  
  


Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos informacija


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA