KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija

Apklausa
Kaip vertinate naują Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos internetinę svetainę?
Teigiamai
Neigiamai
Balsų: 3383 žmonių

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Skelbimai >
   2018-06-22
Laikinojo įdarbinimo įmonės privalės įsivertinti, ar atitinka bendruosius kriterijus

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad laikinojo įdarbinimo įmonės turės savarankiškai įsivertinti atitikimą kriterijams, nustatytiems šioms įmonėms, kaip laikinojo darbo sutarties šalims, darbdavėms. Šią informaciją įmonėms reikės pateikti VDI per Elektroninę paslaugų darbdaviams sistemą (EPDS) iki liepos 15 d.

Laikinojo įdarbinimo įmonėms toks reikalavimas taikomas, nes nuo šių metų liepos 1 d. įsigalioja Nutarimas, kuriuo įmonės teikiančios ar planuojančios teikti laikinojo įdarbinimo paslaugas turi atitikti minėtus kriterijus ir patvirtinti tai, informuodamos VDI. Papildomai atitiktį nustatytiems laikinojo įdarbinimo įmonių kriterijams nustatyta tvarka vertins ir VDI.

Kiekviena laikinojo įdarbinimo įmonė, įtraukta į Elektroniniu būdu inspektuojamų laikinojo įdarbinimo įmonių sąrašą, šių metų birželio 15 d. el. paštu turėjo gauti priminimą apie reikalavimą pateikti informaciją. Įmonės, prisijungę prie EPDS, turės užpildyti Pranešimą apie laikinojo įdarbinimo įmonės atitiktį nustatytiems kriterijams ir ketinimą tęsti laikinojo įdarbinimo veiklą ir pateikti jį VDI. Pranešimo turinį galima peržiūrėti VDI interneto svetainėje.

Informaciją laikinosios įmonės atsakingas darbuotojas turės pateikti tiesiogiai prisijungęs prie EPDS ir e. būdu užpildydamas minėtą Pranešimą. VDI atkreipia dėmesį, kad pildomas būtent e. variantas; popieriniu būdu informacija neteikiama.

Išsamesnė techninė konsultacija dėl laikinojo įdarbinimo įmonių Pranešimo pildymo EPDS: Valerija Mačiulienė, VDI Informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistė tel. (8 5) 213 9763, e. paštas: valerija.maciuliene@vdi.lt.

VDI atkreipia dėmesį, kad įmonės neatitinkančios Nutarime nustatytų kriterijų bus išbraukiamos iš laikinojo įdarbinimo įmonių sąrašo, kuris yra skelbiamas VDI interneto svetainėje.

VDI taip pat informuoja, kad įmonės, kurios ketina vykdyti laikinojo įdarbinimo veiklą, bet nėra įtrauktos į Laikinojo įdarbinimo įmonių sąrašą, e. priemonėmis, faksu, paštu arba atvykusios į VDI turi pateikti laisvos formos prašymą prisijungti prie EPDS, prašyme nurodydamos įmonės kontaktus ir įmonės interneto svetainės adresą (jei tokia svetainė yra). Šios įmonės taip pat privalės užpildyti bei pateikti VDI Pranešimąapie laikinojo įdarbinimo įmonės atitiktį nustatytiems kriterijams.


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla
Vytautas Kanevičius Kazlų Rūdos savivaldybės meras
 

Vytautas Kanevičius
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA