KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Skelbimai >
   2019-09-09
Linksmi ir laimingi vaikai

 

 


Viešosios įstaigos „Vaiko labui“ kolektyvas sveikina Kazlų Rūdos savivaldybės pedagogus su naujais mokslo metais. Visiems linki turtingų ieškojimų ir netikėtų atradimų, tvirtumo ir stiprybės įgyvendinant savo kūrybinius sumanymus, ugdant motyvuotą, drąsų ir iniciatyvų jaunimą.  Daugiau nei 17 metų organizacija siekia padėti vaikams augti linksmais ir laimingais, kurti jiems emociškai saugesnę aplinką, stengiasi, kad vaikai  užaugtų emociškai sveiki.

Įstaiga įgyvendina tarptautines ankstyvosios prevencijos programas „Zipio draugai“ ir „Obuolio draugai“, kurios moko ikimokyklinio ir pradinio  mokyklinio amžiaus vaikus įveikti stresus ir kasdienius sunkumus, ieškoti būdų susitvarkyti su jausmais, įtvirtina vaiko gebėjimą naudotis parama ir ją teikti, ugdo vaikų empatiją.  Sukurta ir vykdoma programa „Įveikiame kartu“, kuri yra skirta vyresniems pradinių klasių mokiniams. Tai į vaiko ir šeimos socialinių gebėjimų ugdymą orientuota ankstyvosios prevencijos programa, padedanti ugdyti vaikų emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus.

Džiugu, kad 2019–2020 m. m. programoje „Zipio draugai“ dalyvaus  Kazlų Rūdos pradinė mokykla, Kazlų Rūdos „Elmos“ mokykla-darželis, Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla, Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla, Kazlų Rūdos sav.  Plutiškių gimnazija.  Programas „Obuolio draugai“ ir „Įveikiame kartu“ įgyvendins Kazlų Rūdos pradinė, Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokyklos bei Kazlų Rūdos sav.  Plutiškių gimnazija.  

Visą informaciją dalyvaujantiems ir norintiems prisijungti prie veikos rasite internetiniame puslapyje www.vaikolabui.lt.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės

administracijos informacija


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA