KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


< Skelbimai >
   2018-09-10
DĖL EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS

Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija Europos šalių vietos valdžios institucijos raginamos inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą.


2018 metų Europos judumo savaitės tema – Pasirink ir judėk.

Esame šios kampanijos koordinatoriai Lietuvoje, todėl kasmet kviečiame savivaldybes prisijungti prie šios iniciatyvos organizuojant renginius, skleidžiant informaciją ir skatinant tvarų judėjimą. Savivaldybių vadovus prašome užtikrinti, kad šiai visuomenės judumą ir aktyvumą, oro taršos mažinimą skatinančiai iniciatyvai būtų skirtas deramas dėmesys. Kaip rodo kitų Europos judumo savaitės renginius organizuojančių šalių ir miestų patirtis, šių renginių sėkmę užtikrina savivaldos noras keisti situaciją ir sėkmingas bendradarbiavimas su vietos nevyriausybinėmis organizacijomis. Kviečiame aktyviai organizuoti renginius apie aplinkai nekenksmingų transporto priemonių naudojimą mieste, jų naudą sveikatai ir ekonomikai, supažindinti gyventojus su esama situacija, skatinti visuomenę išbandyti ir įsitikinti keliavimo viešuoju transportu ar dviračiais privalumais, informuoti apie automobilio alternatyvas, pristatyti gyventojams pėsčiųjų maršrutus ir organizuoti kitą veiklą.

Informuojame, kad šiais metais Aplinkos ministerija ketina apdovanoti Judriausią savivaldybę, Judriausią mokymo įstaigą, Judriausią ikimokyklinio ugdymo įstaigą, Judriausią darbdavį, Judriausią valstybės instituciją ir Judriausią pilietį. Prašome informuoti apie Europos judumo savaitę savivaldybės interneto svetainėje ir paskatinti savivaldybių teritorijose esančias mokymo įstaigas, verslo organizacijas ir įmones, kitas įstaigas aktyviai įsitraukti į šią kampaniją ir dalyvauti renginiuose.

Prašome iki rugsėjo 3 dienos pateikti informaciją apie šiemet planuojamą Europos judumo savaitės veiklą el. paštu regina.kalisaityte@am.lt ir iki rugsėjo 16 dienos užregistruoti savo miestą Europos judumo savaitės interneto svetainėje http://registration.mobilityweek.eu/login.php?lang=lt. Tokiu būdu apie Jūsų organizuojamą veiklą sužinos kitų šalių atstovai, ES institucijos.


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA