KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija

Apklausa
Kaip vertinate naują Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos internetinę svetainę?
Teigiamai
Neigiamai
Balsų: 3247 žmonių

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Skelbimai >
   2017-08-25
Ūkio, turto, žemės ūkio ir teisėsaugos reikalų komiteto posėdžio, įvyksiančio 2017-08-29 d. 16 val., darbotvarkė:
1. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo metinės ataskaitos patvirtinimo. Pranešėjas Egidijus Jankauskas, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėjas.

2. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2015-07-01 sprendimo Nr. TS V(3)-2384 pakeitimo. Pranešėja Rasa Kašinskaitė, Juridinio skyriaus vedėja.
3. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2017-02-22 sprendimo Nr. TS V(21)-2765 „Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2017 metų biudžeto tvirtinimo" pakeitimo. Pranešėja Vaida Makaveckienė, Finansų skyriaus vedėja.
4. Dėl 2016-09-19 jungtinės veiklos sutarties Nr. S-259 pakeitimo. Pranešėja Rasa Avietynienė, Ekonominės plėtros skyriaus vedėja.
Dėl negyvenamųjų patalpų panaudos 2007-12-11 sutarties Nr. S-283 nutraukimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio skyriaus vyriausioji specialistė.
5. Dėl turto pripažinimo nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti, jo nurašymo ir likvidavimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio skyriaus vyriausioji specialistė.
6. Dėl viešame aukcione parduodamo Kazlų Rūdos savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo patvirtinimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio skyriaus vyriausioji specialistė.
7. Dėl sutikimo perimti materialųjį turtą ir jo perdavimo Kazlų Rūdos pirminės sveikatos priežiūros centrui. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio skyriaus vyriausioji specialistė.
8. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2017 metų II pusmečio užimtumo didinimo programos patvirtinimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio skyriaus vyriausioji specialistė.
9. Dėl leidimo remontuoti patalpas. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio skyriaus vyriausioji specialistė.
10. Dėl negyvenamųjų patalpų perdavimo panaudos pagrindais Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio skyriaus vyriausioji specialistė
11. Dėl negyvenamųjų patalpų perdavimo panaudos pagrindais viešajai įstaigai „Plačiajuostis internetas". Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio skyriaus vyriausioji specialistė.
12. Dėl turto pripažinimo nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti ir jo pardavimo viešajame prekių aukcione. Pranešėjas Arūnas Žemaitis, Ūkio skyriaus vedėjas.


Komiteto pirmininkas                               Justinas Kazla


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla
Vytautas Kanevičius Kazlų Rūdos savivaldybės meras
 

Vytautas Kanevičius
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA