KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija

Apklausa
Kaip vertinate naują Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos internetinę svetainę?
Teigiamai
Neigiamai
Balsų: 3337 žmonių

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Skelbimai >
   2017-10-05
Saugokime vaikus keliuose
 
Visą rugsėjį Kazlų Rūdos savivaldybėje vyko tradicinė eismo saugumo akcija „Apsaugok mane", kurią kasmet su mūsų savivaldybe rengia didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas". Šį pirmąjį mokslo metų mėnesį „Lietuvos draudimas" nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose draudimu buvo apdraudęs 1392 Kazlų Rūdos savivaldybėje besimokančius moksleivius. Savivaldybė taip pat pasirūpino, kad prie mokyklų esančios perėjos būtų ženklintos ryškiu „Apsaugok mane" ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų.
„Kasmet šalies moksleiviams dovanojame šį draudimą visam pirmam mokslo metų mėnesiui. Po vasaros atostogų į mokyklas grįžtantys vaikai būna labiau išsiblaškę, kupini vasaros įspūdžių, pamiršę saugaus elgesio gatvėje taisykles, todėl suaugę eismo dalyviai turėtų būti dar atidesni ir juos saugoti. Apdrausdami visos Lietuvos vaikus tikimės, kad namus ar mokyklą jie pasieks saugūs ne tik rugsėjį, bet ir ištisus metus", - sako „Lietuvos draudimo" Sūduvos skyriaus vadovė Jurgita Sluoksnaitienė.
Nors Lietuvoje per rugsėjį sulaukta 12 pranešimų apie akcijos metu nukentėjusius vaikus, tačiau Kazlų Rūdos savivaldybėje nelaimingų atsitikimų nebuvo registruota. „Laimei, šiemet nesulaukėme pranešimų apie tragiškai pasibaigusias moksleivių keliones", - aštuonioliktąją eismo saugumo akciją „Apsaugok mane" apibendrina „Lietuvos draudimo" Sūduvos skyriaus vadovė Jurgita Sluoksnaitienė.
Kiekvienas šalies moksleivis visą rugsėjo mėnesį buvo apdraustas „Lietuvos draudimo" 5000 eurų vertės draudimu nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. „Lietuvos draudimo" apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigaliojo automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną ir galiojo visą rugsėjį, dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Į eismo įvykį patekus ir nukentėjus moksleiviui, jo tėvai ar globėjai turėtų kreiptis į bendrovę trumpuoju numeriu 1828 arba pranešti apie įvykį per bendrovės tinklalapį www.ld.lt. Tai galima padaryti ir dabar, jei įvykis, kuriame nukentėjo moksleivis, įvyko rugsėjo mėnesį.
Akcijos „Apsaugok mane" organizatorių svajonė - kad nebūtų nei vienos nelaimės, kurioje nukenčia vaikai. Ne tik rugsėjį, bet ir visus mokslo metus.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla
Vytautas Kanevičius Kazlų Rūdos savivaldybės meras
 

Vytautas Kanevičius
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 

 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA