KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija

Apklausa
Kaip vertinate naują Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos internetinę svetainę?
Teigiamai
Neigiamai
Balsų: 3384 žmonių

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Skelbimai >
   2017-11-03
BAIGĖSI LIETUVOS MOKINIŲ, MOKYTOJŲ IR VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTŲ KONKURSO „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“ 2017 M. PIRMASIS ETAPAS KAZLŲ RŪDOJE
Praėjus dvejiems metams, šiemet vėl startuoja Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai". Konkurso organizatoriai yra Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija bei Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai" I etapą Kazlų Rūdoje organizavo Kazlų Rūdos savivaldybės administracija bendradarbiaudama su Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir Kazlų Rūdos sporto centru.
Pirmasis konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai" etapas vyko 2017 m. spalio 26-27 d. Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centre. Į kvietimą dalyvauti konkurse atsiliepė 19 komandų iš Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo įstaigų. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėse savo žinias demonstravo Kazlų Rūdos lopšelio-darželio „Pušelė", Kazlų Rūdos „Elmos" mokyklos-darželio, Kazlų Rūdos pradinės mokyklos ir Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinės mokyklos komandos. 1-4 klasių mokinių grupėje dalyvių komandų buvo daugiausia, tai Kazlų Rūdos pradinės mokyklos, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos „Elmos" mokyklos-darželio Ąžuolų Būdos universalaus daugiafunkcinio centro ir Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos komandos.
5-6 klasių mokinių grupėje savo žinias išbandė Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos ir Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos komandos. 7-8 klasių mokinių grupėje - Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos ir Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos komandos.
Vyriausiųjų 9-11(gimnazijų I-III) klasių mokinių grupę atstovavo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinės mokyklos ir Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos komandos.
Visos komandos turėjo iš anksto paruošti trumpą prisistatymą, vėliau jų laukė užduotys, tikrinančios žinias apie sveiką gyvenseną, saugų elgesį, žalingų įpročių prevenciją ir judėjimo užduotys. Atskira užduotis buvo skirta komandos kapitonams, pedagogams ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams. Konkurso dalyviai stengėsi įrodyti, kad moka rūpintis savimi, saugoti ir stiprinti sveikatą, įgytas sveikatos žinias sugeba taikyti praktiškai, yra fiziškai aktyvūs ir kūrybingi. Geros nuotaikos ir azarto netrūko.
Kiekvienoje amžiaus grupėje laimėjusi komanda atstovaus Kazlų Rūdos savivaldybę regioniniame ,,Sveikuolių sveikuoliai" konkurse, kuris 2017 m. gruodžio 1 d. planuojamas Kėdainiuose.
Vertinimo komisijai susumavus konkurso rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojomis tapo ir įgijo teisę dalyvauti kitame etape šios komandos:
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėje - Kazlų Rūdos pradinės mokyklos komanda.
1-4 klasių mokinių grupėje- Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinės mokyklos komanda.
5-6 klasių mokinių grupėje - Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinės mokyklos komanda.
7-8 klasių mokinių grupėje - Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos komanda.
9-11 (gimnazijų I-III) kasių mokinių grupėje - Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinės mokyklos komanda.
Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti medaliais, prizais, atminimo dovanėlėmis bei diplomais. Komandos nugalėtojoms linkime sėkmės sekančiame „Sveikuolių sveikuoliai" etape.

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla
Vytautas Kanevičius Kazlų Rūdos savivaldybės meras
 

Vytautas Kanevičius
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA