KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija

Apklausa
Kaip vertinate naują Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos internetinę svetainę?
Teigiamai
Neigiamai
Balsų: 3437 žmonių

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Naujienos >
   2018-05-09
SAUGAUS EISMO KOMISIJOS INFORMACIJA DĖL SUSIKERTANČIŲ KELIŲ PIRMUMO PAŽĖRŲ KAIME

 
Dar 2016 m. pabaigoje gavus nemažai mūsų savivaldybės gyventojų nusiskundimų Savivaldybės meras Vytautas Kanevičius raštu kreipėsi į Prienų rajono savivaldybės merą dėl Prienų rajono savivaldybėje, Pažėrų kaime susikertančių rajoninių kelių Kazlų Rūda─Pažėrai ir Garliava─Pažėrai─Veiveriai. Kreipimesi buvo prašoma pakeisti sankryžos pirmumo ženklus taip, kad kelias vedantis į/iš Pažėrų būtų pagrindinis ir neapribotas STOP kelio ženklu, o kelias einantis nuo sankryžos Veiverių kryptimi būtų šalutinis.

Nesulaukus atsakymo, šis klausimas buvo iškeltas Savivaldybės administracijos direktoriaus Saugaus eismo komisijos posėdyje, kuriame buvo nuspręsta Saugaus eismo komisijos pirmininkui pakartotinai kreiptis į Prienų rajono savivaldybės merą bei į LR Susisiekimo ministeriją dėl Prienų rajono savivaldybės, Pažėrų kaime esančio kelio Kazlų Rūda─Pažėrai ir kelio Garliava─Pažėrai─Veiveriai sankritos. Po ilgo laukimo 2017 m. gegužės mėnesį Prienų rajono savivaldybės kelių eismo saugumo komisija informavo, kad apsvarstę Kazlų Rūdos administracijos prašymą nutarė jį perduoti nagrinėti Kauno rajono savivaldybės administracijai ir VĮ ,,Kauno regiono keliai", kadangi Pažėrų kaimas yra Kauno rajono savivaldybės teritorijoje. Neilgai trukus Kazlų Rūdos savivaldybės administraciją pasiekė raštas iš Kauno rajono savivaldybės administracijos, kurie pritarė išsakytam pasiūlymui ir kreipėsi į Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos dėl pirmumo ženklų pakeitimo.

Atėjus 2017 m. vasaros pabaigai sulaukėme ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos rašto, kuriame pritariama siūlymui pakeisti važiavimo pirmumą kelio Nr. 2610 Kazlų Rūda-Pažėrai ir kelio Nr. 1933 Garliava-Pažėrai-Veiveriai sankryžoje ir skubos tvarka bus organizuojamas tyrimas, kurio metu bus nustatytas sankryžos zonoje diegtinų priemonių tipas, jų įrengimo vietos ir skaičius. Mums pažadėjo, kad inžinerinių priemonių diegimo projekto parengimo ir darbų atlikimo viešąjį konkursą Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos skelbs nedelsdama, kai tik gaus tyrimo išvadas.

Iki šios dienos Kazlų Rūdos savivaldybės administracija su nekantrumu laukia informacijos dėl Pažėrų kaime esančių minėtų kelių sankritos bei kelio ženklo Nr. 204 STOP situacijos. Oficialiai sužinoję galutinį sprendimą, būtinai apie tai informuosime ir Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojus.

 

 

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos informacija


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla
Vytautas Kanevičius Kazlų Rūdos savivaldybės meras
 

Vytautas Kanevičius
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA