KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Naujienos >
   2019-05-24
Savivaldybės vadovai susitiko su nevyriausybininkais

Kazlų Rūdos savivaldybės vadovai tęsia susitikimų ciklą su įvairiais socialiniais partneriais. Gegužės 23 dieną vyko susitikimas su savivaldybės bendruomenių ir NVO atstovais.
Meras Mantas Varaška pristatė naujai rengiamus tarybos sprendimus, kurie yra aktualūs ir NVO sektoriui. Mero pavaduotojas Marius Žitkus informavo apie tarybos sprendimo projektą dėl kultūros, sporto ir kitų visuomeninių projektų rėmimo skatinimo, kurio pagrindu juridiniams ir fiziniams asmenims, remiantiems Kultūros, sporto ir kitus visuomeninius projektus Kazlų Rūdos savivaldybėje, biudžeto sąskaita bus galima susimažinti žemės, žemės nuomos už valstybinę žemę ir (ar) nekilnojamojo turto mokesčius. Tikimasi, kad tai padės NVO sektoriui ieškant rėmėjų, o verslo atstovams bus motyvacinė priemonė remti įvairias kultūros, sporto ar kitas visuomenines iniciatyvas.
Administracijos direktorė Reda Kneizevičienė informavo, kad įsakymu atnaujintas Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" įgyvendinimo aprašas ir netrukus per išplėstines seniūnaičių sueigas prasidės šios priemonės įgyvendinimas. Kazlų Rūdos savivaldybei šiais metais pagal SADM ministro įsakymą šios priemonės įgyvendinimui yra patvirtinta 7 954 Eur suma, kuri bus įsisavinta įgyvendinant projektus. NVO atstovams buvo pristatyta naujai rengiamos Kazlų Rūdos savivaldybės pilietinių iniciatyvų programos gairės. Šioje programoje bus apjungtos įvairios biudžeto programos, kurių įgyvendinime galės dalyvauti NVO sektorius. Tai padės NVO sektoriui lengviau surasti informaciją apie finansavimo galimybes iš savivaldybės biudžeto lėšų.
Kaimo bendruomenių atstovai išreiškė pageidavimą rengti susitikimus bendruomenėse su savivaldybės vadovais. Jie nori žinoti apie savivaldybės vadovų darbą, vykdomus projektus bei išsakyti vietos gyventojų problemas. Siekiant kokybiškai pasirengti tokiems susitikimams, administracijos direktorė paprašė vietos bendruomenių surinkti informaciją apie aktualius klausimus ir pateikti raštu. Pagal pateiktus klausimus ir poreikį bus svarstoma galimybė surengti susitikimą ne tik su savivaldybės vadovais, bet ir su administracijos skyrių atstovais, kurie atsakytų į konkrečius vietos bendruomenių keliamus klausimus.
Susitikimo metu taip pat buvo aptarta NVO ir bendruomenių tarybų formavimo, artėjančių seniūnaičių rinkimo bei NVO atstovų delegavimo į įvairias darbo grupes klausimai.
 


 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA